Смертна кара: у Китаї пішли на радикальний крок у боротьбі зі смертельним коронавірусом

Каратимуть тих, хто приховує симптоми інфекції, інформацію про хворого, історію подорожей, а також тих, хто відмовиться від карантину

коронавирус
Коронавірус в Китаї / Фото pixabay.com

Влада Китаю вирішили піти на радикальний крок, щоб зупинити епідемію пневмонії, яку викликає коронавірус COVID-19. Так, людей, які навмисно приховують симптоми або інформацію про стан зараженого, можуть стратити.

За даними Deutsche Welle, приховування історії своїх подорожей теж може бути кримінальним злочином. Зазначається, що людина, який став джерелом інфекції і привів до поширення вірусу, буде звинувачений у створенні загрози суспільній безпеці. Йому загрожує до 10 або довічного тюремного ув'язнення або смертної кари.

Також Національна комісія з охорони здоров'я Китаю заборонила жителям з кашлем, температурою та іншими симптомами вірусного захворювання пересуватися по країні. При цьому всі громадяни, що повертаються додому після свят із зони вогнища епідемії, повинні залишатися вдома або під наглядом лікарів 14 днів. Зазначено, що ті, хто відмовляться від карантину, будуть покарані.

Як раніше повідомляв Головред, в Європі зафіксовано першу смерть від китайського коронавіруса.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти