В Одесі поставили пам'ятник коронавірусу з жіночим статевим органом

Арт-об'єкт являє собою кулю, утикану голками на зразок коронавірусної частинки.

Одеса поповнилася новим, більш ніж незвичайним арт-об'єктом. У Міському саду встановили скульптуру у вигляді коронавірусу.

Як пише місцеве видання Думська, крім вірусних присосок, є великий жіночий статевий орган.

Авторка, художниця Єва Ятт, назвала свою скульптуру "Пандемія домашнього насильства", а встановили її в рамках міжнародної ініціативи ООН "16 днів активних дій проти гендерного насильства".

Що означає скульптура

За словами Єви Ятт, її скульптура символізує не тільки коронавірус, але і всю нашу планету, і жіноче начало. Відповідно, об'єкт покликаний звернути увагу громадськості на проблеми домашнього гендерного насильства.

Реклама

Він являє собою кулю, утиканий голками на зразок коронавірусної частинки. З одного боку його прикрашає об'ємне зображення жіночого статевого органу.

"Ця робота - частина мого великого проекту. У період пандемії через локдауну дуже сильно калічилося зростання домашнього насильства. Найчастіше жінки мовчать про свої проблеми і не наважуються боротися. Мій арт-об'єкт покликаний звернути увагу на цю проблему", - зазначила художниця.

Як раніше повідомляли, зараз єдиним способом побороти пандемію є вакцинація. В Організації Об'єднаних Націй сподіваються, що до кінця 2022 року вдасться прищепити від коронавірусу все населення планети.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «В Одесі поставили пам'ятник коронавірусу з жіночим статевим органом». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Гороскоп на 2022 рік для жінок: багатий обранець, фінансова удача або міцний шлюбГороскоп на 2022 рік для жінок: багатий обранець, фінансова удача або міцний шлюб Місячний гороскоп на тиждень 29 листопада-5 грудня: Тільцям - складний вибір, Стрільцям - небезпекаМісячний гороскоп на тиждень 29 листопада-5 грудня: Тільцям - складний вибір, Стрільцям - небезпека Східний гороскоп 2022: кого зі знаків чекає неймовірна удача в рік ТиграСхідний гороскоп 2022: кого зі знаків чекає неймовірна удача в рік Тигра Артур Логай розповів, ким була мати його позашлюбного сина ГерманаАртур Логай розповів, ким була мати його позашлюбного сина Германа Прикмети на 25 листопада: що не можна робити і як не потрапити в бідуПрикмети на 25 листопада: що не можна робити і як не потрапити в біду
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти