Російські парламентарії гнівно відреагували на заяву президента США Джо Байдена, який стверджує, що Америка ніколи не визнає російський статус Криму.
Перший заступник голови фракції "Єдина Росія" в Держдумі Адальбі Шхагошев зазначив, що нинішні оцінки представників Вашингтона не є об'єктивними. "По-перше, ніколи не кажи "ніколи". По-друге, для нас не в пріоритеті висловлювання президента США про Крим, пріоритетом номер один є 96 відсотків кримчан, які голосували на референдумі", - підкреслив він у коментарі РИА Новости.
Крім цього, Шхагошев запропонував західним політикам самостійно поспілкуватися з жителями півострова і запевнив, що для подібних контактів Росія завжди тримає двері відкритими.
Водночас депутат Держдуми Костянтин Бахарєв заявив, що у відмові США визнавати Крим частиною Росії немає нічого дивного.
"Для Байдена відмовитися від цієї позиції рівносильно тому, що зізнатися у скоєному злочині і причетності до скоєного в Україні державного перевороту в 2014 році. Для них визнати російський статус Криму - це політичне самогубство", - заявив Бахарєв.
Сенатор Олексій Пушков прокоментував заяву Байдена в Telegram-каналі. Він підкреслив, що історичні факти, згідно з якими Крим є територією Росії, не зміняться після слів американського президента.
"І вже точно не Байдену вирішувати за два мільйони кримчан, в якій країні їм жити. Вони свій вибір зробили", - додав він.
Заява Байдена про визнання статусу Криму – про що йшлося раніше:
- 26 лютого президент США Джо Байден заявив, що офіційний Вашингтон ніколи не визнає окупований Крим територією Росії. Штати продовжують працювати над тим, щоб притягнути РФ до відповідальності за її зловживання і агресію щодо Києва. США шанують мужність учасників Революції 2014 року і вірять у прагнення України до мирного і демократичного майбутнього.
- 26 лютого президент Володимир Зеленський подякував лідеру США Джо Байдену за підтримку України та невизнання російської анексії Криму. Він запевнив, що українці високо цінують підтримку американської держави.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред