На українцях будуть випробовувати вакцини від коронавірусу: в яких клініках

В Україні проводитимуть модифіковане подвійне сліпе дослідження моновалентної та бівалентної вакцин

вакцина вакцинація
На українцях дозволили випробовувати вакцини / Getty

МОЗ дозволило випробовувати на українцях дві ад'ювантні рекомбінантні білкові вакцини від коронавірусу. Запит на їхнє випробування подала компанія Sanofi.

Відповідний наказ у середу, 27 жовтня, з'явився на сайті МОЗ. У документі наголошується, що в Україні будуть проводити Модифіковане подвійне сліпе дослідження моновалентної і бівалентної вакцин, призначених для захисту від коронавірусу дорослих у віці 18 років і старше.

Дослідження буде проходити в наступних клініках:

  • Центр сімейної медицини плюс (Київ);
  • Едельвейс Медикс (Київ);
  • Медбуд-Клінік (Київ);
  • Медичний центр Салютем (Вінниця);
  • Медична клініка Благомед (Київ).

Нагадаємо, раніше Тарас Жиравецький заявив, що щодня в Україні інфікується коронавірусом не менше 100 тисяч осіб.

Також раніше волинський лікар-невропатолог Наталія Бобрик розповіла, чому вакциновані українці заражаються інфікуванням коронавірусом. За її словами, в країні відсутній колективний імунітет.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «На українцях будуть випробовувати вакцини від коронавірусу: в яких клініках». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Орхідеї цвістимуть цілий рік: як приготувати домашнє добриво з двох простих інгредієнтівОрхідеї цвістимуть цілий рік: як приготувати домашнє добриво з двох простих інгредієнтів Привернете біду і навіть смерть: які речі не можна залишати на століПривернете біду і навіть смерть: які речі не можна залишати на столі Найсмачніший салат на Новий рік 2022 за 10 хвилин: неймовірна альтернатива Олів'єНайсмачніший салат на Новий рік 2022 за 10 хвилин: неймовірна альтернатива Олів'є Місячний гороскоп на тиждень 29 листопада-5 грудня: Тільцям - складний вибір, Стрільцям - небезпекаМісячний гороскоп на тиждень 29 листопада-5 грудня: Тільцям - складний вибір, Стрільцям - небезпека Фінансовий гороскоп на тиждень 29 листопада - 5 грудня: Терезам - втрати, Водоліям - вдала знахідкаФінансовий гороскоп на тиждень 29 листопада - 5 грудня: Терезам - втрати, Водоліям - вдала знахідка
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти