Ви дізнаєтесь:
- Яку воду окрім дистильованої можна використовувати для праски
- Як у домашніх умовах зробити дистильовану воду
Якість прасування та довговічність праски залежить від того, яку воду туди заливати. Відомо, що найкращим варіантом є дистильована вода, але у багатьох виникає питання, чи можна використовувати кип'ячену воду у прасці.
Главред дізнався, яку воду заливати у праску щоб не пошкодити її і добре попрасувати одяг. Порадами щодо цього поділилися користувачі Quora.
Для прасок найкраще підходить вода з низьким вмістом мінералів, щоб уникнути утворення накипу. Найчастіше окрім дистильованої води рекомендують використовувати фільтровану чи спеціальну воду для прасок.
Щодо кип'яченої води - вона частково очищена від солей, але не повністю. Тому мінерали у ній можуть залишатися і використовувати кип'яток для праски можна лише у екстрених ситуаціях, в якості тимчасового вирішення проблеми.
Окрім цього, якщо дистильованої води немає під рукою, можна використовувати дощову або талу воду, якщо ви впевнені в її чистоті. Або ж, якщо дистильованої води залишилось мало, її можна розбавити звичайною водопровідною.
Виходом із ситуації може бути виготовлення води для праски. Але потрібно розуміти, як зробити дистильовану воду в домашніх умовах. Для початку налийте воду в каструлю і зверху поставте металеву миску, але так, щоб вона не торкалася води.
Далі накрийте каструлю кришкою догори дном і покладіть на неї лід. Таким чином під час процесу кипіння вода буде випаровуватися, а конденсат на кришці стікатиме у миску.
Читайте також:
- Єдина серед Перших леді США: особливості Меланії Трамп та її сім'ї
- 24 години і смакота: як перетворити незріле авокадо на стигле - що покласти
- Чим замінити яйце у фарші: найкращі альтернативи для соковитих котлет
Що таке Quora
Quora - це соціальний веб-сайт запитань і відповідей та онлайн-ринок знань зі штаб-квартирою в Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія. Він був заснований 25 червня 2009 р. і став загальнодоступним 21 червня 2010 р. Користувачі можуть співпрацювати, редагуючи запитання та коментуючи відповіді, надані іншими користувачами. Станом на 2020 р. веб-сайт відвідували 300 мільйонів користувачів щомісяця, повідомляє Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред