StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникСвята

Вчені розповіли, яким небезпечним захворюванням можуть заразитися власники кішок

Причиною називають паразита Toxoplasmosis gondii, який домашні улюбленці можуть передавати людям через свої фекалії.

кішка
Які хвороби загрожують власникам кішок / ua.depositphotos.com

Ізраїльські вчені провели дослідження і встановили, що власники кішок можуть заразитися паразитом, який проникає до клітин мозку людини і порушує формування неврологічних зв'язків, пише Jerusalem Post.

Вчені кажуть, що між паразитом, котрий живе в організмі кішок, і психічними захворюваннями у чоловіків в зрілому віці існує зв'язок. Причиною називають паразита Toxoplasmosis gondii, який Домашні улюбленці можуть передавати людям через свої фекалії.

Експерти розповідають, що власники можуть навіть і не здогадуватися, що заражені. Зокрема, у них виникає лихоманка і проблеми з дихальною системою.

Попередні дослідження показали, що діти, які ростуть у сім'ях з кішками, частіше відчувають психічні розлади у дорослому віці.

Важливим фактором є те, що у таких чоловіків в дитинстві найчастіше був кіт, взятий з вулиці.

Враховуючи, що вчені не перевіряли учасників дослідження на наявність антитіл до паразита Toxoplasmosis gondii, значить точно сказати, чи існує зв'язок між цим організмом і розвитком психічних захворювань неможливо. Навіть домашні коти можуть, виходячи на вулицю, підчепити небезпечного паразита.

Крім того, автори не змогли пояснити, чому страждають тільки чоловіки.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти